fbpx

Tester Oprogramowania

Tester Oprogramowania

Szkolenie „Tester oprogramowania” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie testowania poprawności działania oprogramowania komputerowego. Jeżeli masz więcej niż 18 lat, mieszkasz w woj. Kujawsko – Pomorskim, posiadasz co najwyżej średnie wykształcenie i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie. 

ZAKRES TEMATYCZNY

  • Teoria testowania i rodzaje testów: Definicje testowania. Zasady testowania. Procesy testowania. Podział testowania. Błędy i awarie w procesie testowania. Testy strukturalne. Testy funkcjonalne. Testy regresywne. Testy statyczne. Testy dynamiczne.

  • Strategia testowania: Strategie związane z podziałem testowania. Strategie związane z modelem testowania. Strategia negatywna. Strategia związana z dostępnością specyfikacji. Strategia oparta na ryzyku.

  • Korelacja: Współpraca programistyczna. Edukacja. Narzędzia. Automatyzacja. Cechy testowania.

  • Zarządzanie testami: Organizacja testowania. Planowanie testowania. Monitorowanie testowania. Kontrolowanie testowania. Zarządzanie incydentami.​

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje 42 godziny szkoleniowe.

Bądź z nami na bieżąco

Dziękujemy za zgłoszenie!

co dalej?

Nasi rekruterzy wkrótce skontaktują się z Państwem telefonicznie odnośnie następnych kroków.

Cieszymy się że nasze szkolenia przyciagają tylu chętnych! Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na telefon, kontaktujemy się z każdym kto kwalifikuje się do udziału.