fbpx

Tester Oprogramowania / HTML & CSS / Adobe Photoshop Illustrator

Tester Oprogramowania / HTML & CSS / Adobe Photoshop Illustrator

Szkolenie „Tester oprogramowania”,  pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie testowania poprawności działania oprogramowania komputerowego. 

Szkolenie „Introduction to programming using HTML and CSS” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie podstaw języka programistycznego, wykorzystywanego do tworzenia aplikacji internetowych.

Szkolenie „Photoshop i Illustrator” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie obsługi Adobe Photoshop i Illustrator – wiodących programów przeznaczonych do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej i wektorowej.

Jeżeli jesteś osobą w wieku od 18 do 49 lat, mieszkasz w woj. Kujawsko – Pomorskim, nie prowadzisz działalności gospodarczej i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie.

ZAKRES TEMATYCZNY

Tester oprogramowania (42 godziny szkoleniowe)
 • Teoria testowania i rodzaje testów: Definicje testowania. Zasady testowania. Procesy testowania. Podział testowania. Błędy i awarie w procesie testowania. Testy strukturalne. Testy funkcjonalne. Testy regresywne. Testy statyczne. Testy dynamiczne.

 • Strategia testowania: Strategie związane z podziałem testowania. Strategie związane z modelem testowania. Strategia negatywna. Strategia związana z dostępnością specyfikacji. Strategia oparta na ryzyku.

 • Korelacja: Współpraca programistyczna. Edukacja. Narzędzia. Automatyzacja. Cechy testowania.

 • Zarządzanie testami: Organizacja testowania. Planowanie testowania. Monitorowanie testowania. Kontrolowanie testowania. Zarządzanie incydentami.

 
 HTML and CSS (48 godzin szkoleniowych)
 • Zarządzanie cyklem życia aplikacji: tworzenie interfejsu użytkownika za pomocą HTML5 w zakresie tekstu, grafiki i mediów * tworzenie interfejsu użytkownika za pomocą HTML5 w zakresie organizacji, wprowadzania i sprawdzania poprawności
 • Omówienie CSS: w zakresie przepływu zawartości, pozycjonowania oraz styli * omówienie CSS w zakresie wyglądu * zarządzanie przepływem tekstu za pomocą CSS * zarządzanie interfejsem graficznym za pomocą CSS
 • JavaScript i kodowanie: tworzenie animacji oraz praca z grafiką i dostępem do danych * kodowanie JavaScript dla interfejsów dotykowych, urządzeń i systemu operacyjnego
 Adobe Photoshop / Illustrator (72 godziny szkoleniowe)
 • Znajomość standardów i ustalenie wymogów projektów graficznych
 • Identyfikacja elementów w procesie przygotowania zdjęć 
 • Zasady pracy w środowisku Adobe 
 • Tworzenie i edycja obrazów przy użyciu programu Adobe
 • Przygotowanie i publikacja obrazów cyfrowych

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wymienione szkolenia są w 100% bezpłatne i obejmują kilkadziesiąt godzin szkoleniowych.

Bądź z nami na bieżąco

Dziękujemy za zgłoszenie!

co dalej?

Nasi rekruterzy wkrótce skontaktują się z Państwem telefonicznie odnośnie następnych kroków.

Cieszymy się że nasze szkolenia przyciagają tylu chętnych! Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na telefon, kontaktujemy się z każdym kto kwalifikuje się do udziału.