fbpx

Witamy na stronie Szkolenia Zawodowe!

Jesteśmy tu aby połączyć Twój biznes z wysokiej jakości szkoleniami prowadzonymi przez specjalistów danej branży

Strona Szkolenia Zawodowe przedstawia szkolenia dostępne poprzez Fundację Akademia Rozwoju (FAR). Jako fundacja stworzona z myślą o rozwoju jednostek, FAR finansuje projekty edukacyjne z Funduszy Unii Europejskiej w ramach projektów unijnych.

Dowiedz się więcej o Fundacji Akademia Rozwoju lub o projektach unijnych:

Nasza misja

Każda firma to przede wszystkim ludzie  – ich kompetencje, predyspozycje i zaangażowania mają kluczowe znaczenie w rozwoju każdej firmy. Odpowiednie kompetencje zawodowe pracowników przedsiębiorstw, zgodne z najnowszymi trendami w branży, wpływają kluczowo na konkurencyjność przedsiębiorstw. Umiejętne dostosowanie usług do potrzeb współczesnego odbiorcy decyduje o sukcesie firmy. Dlatego warto inwestować w rozwój kadry kierowniczej i pracowników.

Stawiamy na jakość

Rozwijanie kompetencji ma zawsze niepowtarzalną wartość. Szkolenia rozwojowe przede wszystkim muszą być skuteczne – ten slogan towarzyszy nam ciągle podczas realizacji naszych usług. Staramy się, aby szkolenia odpowiadały aktualnym potrzebom naszych Klientów, oraz pozwalały przekuć się w konkretne korzyści.

Korzyści dla uczestników

Dlaczego szkolenia są bezpłatne?

Szkolenia odbywają się w ramach projektów które do 100% są finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Termin odbywanych szkoleń zależy od ilości i miejsca zamieszkania chętnych dlatego terminy ustalane są w końcowym etapie rekrutacji.

Bądź z nami na bieżąco